Září 2009

Gallery Update, again

30. září 2009 v 15:43 | Bee |  Updates
Uuuuuf,
tak pokračuju v akcích z roku 2008, doháním, co se dá. (Jen teď děkuju, že mám blog zrovna o Liz, která není klasická "hvězdička", co ja na každý druhý akci. Díky, díky =D)
takže, díky našemu skvělému Strýčku googlovi a jedné z nejslavnějších Twilight stránek www.lionandlamblove.org jsem dala v galerii dohromady cca 70 fotek (tzn víc než je z téhle akce s Liz na LLL, ha =D) z jediné premiéry Twilightu, na které Liz byla, tedy na Premiéře ve Westwoodu.
Takže v Gallerce je teď spousta vážně krásných fotek, jak Liz samotné, tak s fanoušky, s Kellanem, nebo s celou Twi-bandou =)...


Twilight Premiere in Westwood


NEW New moon poster

29. září 2009 v 14:45 | Bee |  Novinky 2009
K New moonu se už objevil poster celé Cullenovic rodinky =) Všichni tu vypadají bombově =) a příjde mi, že kdyby se Carlisle tvářil přívětivějc a Alice bláznivějc, tak ta fotka vyjadřuje jejich povahy =).
Ještě vyšly plakáty Voltuirových a smečky vlků, podívat se můžete např. tady.
dlphp.jpg

Eclipse promotional?

28. září 2009 v 20:38 | Bee |  Novinky 2009
Eliz je na natáčení Eclipse a vypadá to, že minulý týden konečně natáčela i ona =). Podle Twitteru Petera Facinelliho (Carlisle) jsou totiž všichni Cullenovci na scéně a točí a točí a točí...
Zdá se taky, že se nedávno všichni rozdělili na dvě bandy a točilo se několik scén součastně - trénink Cullenových (nejspíš bez Belly) a táborák v La Push.

No a podle twitteru Petera (Liz Twitter nemá, tak se musíme řídit kolegy =D) se dnes fotily promo fotky pro Zatmění (což je vtipné, když předpokládám - a doufám že správně - že ještě ani nejsou venku všechny proma NM =)). Tak by se pomalu ale jistě mohly dostávat ven zase nějaké fotky...

Tweety Petera:
"Ahh. Neděle. Konečně den odpočinku. Oh počkat, musím nafotit fotky pro Eclipse.Ještě že upíři mívají kruhy pod očima.lol"

"Hotový se shootem. Chystám se na jögu. A pak trochu spánku předtím než se vrátím do lesů na natáčení."

Takže když natáčí Carlisle, musí (MUSÍ! =D) natáčet i Esme.. =) Hope so.

Další šťastlivec potkal Liz

28. září 2009 v 20:28 | Bee |  Updates
Takhle si projíždím SB a na (podle mě) nejznámějším blogu o Ashley, u Calwen, narazím na to, jak nějaký šťastlivec potkal Ashley =). Když Calwen napsala, že potkal víc lidí z Twilightu, tak si samozřejmě prohlížím fotky, a jakýto šťastlivec - on potkal i Liz =)... Takže jsem to hned napsala do "Setkání s fanoušky" , takže tam si počtěte. =)
imagebam.com

Kniha mého srdce

28. září 2009 v 15:19 | Bee |  Novinky 2009

Děs. Děs. Děs! Nic víc se o tom říct nedá.
Včera na to celá nadšená koukám v televizi, Twilight na ČT1, páni... Ale co oni o tom řekli?
Udělali z toho naprostou kravinu. Uječený fanynky tomu fakt moc efektu nedodávají. (A ten český dabing: "Tohle je kůže zabijáka, Bello" a řekne to tónem, jako kdyby říkal: "Dneska je k obědu kuře"... Přitom jí vlastně říká, že jí může uplně v pohodě zabít.)
Nic proti těm holkám, jsou odvážný, že jdou do televize... Ale - vážně to propaguje Stmívání? Viděli jste někdo ten medailonek na Rychlý Šípy? To byl medailonek! A ne tohle! Vážně, kdybych viděla tohle a neznala knížku, tak se tomu vyhýbám co nejvíc můžu. Děs, děs, děs.

Foto měsíce SRPEN - vyhlášení

28. září 2009 v 11:07 | Bee |  Fotka měsíce
Taak, vyhlášení nejhezčí fotky za měsíc Srpen... Trochu pozdě, ale přece =)

fotkasrpna2.jpg

fotkasrpna.jpg

Gallery update

27. září 2009 v 22:03 | Bee |  Updates
Tak jsem se "nudila" a přidala jsem do Gallerie 3× fotky z akcí z roku 2008 =)...


7th Annual Chrysalis Butterfly Ball

free image host free image host free image host

CBS UpFront

free image host free image hostfree image host

14th Annual Screen Actors Guild Awards

free image host free image host free image host


Look as Esme

26. září 2009 v 19:01 | Bee


Tenhle článek jsem připravila hlavně pro fandy Twilightu, aneb jak vypadat jako Esme =)

TWILIGHT

Scéna v domě Cullenových - Bella se seznamuje s rodiči a blíž poznává sourozence Edwarda =).

Šaty, které se podobají šatům ESME:Cena: $9.50

Cena: $27.80


Nikki & Liz - Nejlepší kamarádky?

26. září 2009 v 13:33 | Bee
Spekuluje se o tom PROČ teď tak často vídáme Elizabeth venku s Nikki Reed ("Twilight" představitelka Rosalie). Přitom Elizabeth nikdy moc s ostatními Twilight hvězdami ven nechodila - v roce 2008 byla jen na jedné premiéře Twilightu, objevila se jen na jednom Photoshootu a na candids jsme jí vídali spíše s jinými hvězdami, ne s těmi z Twilightu. A teď najednou, po natočení Nového Měsíce vídáme Elizabeth často venku s jinými osobnostmi této mánie, objevila se i na MTV Movie Awards po boku ostatních. Nikdo neví, co se děje, ale začíná se mluvit o tom proč se Nikki Reed teď tolik přátelí s Elizabeth Reaser.
Důvod je prý jednoduchý - Elizabeth Reaser je jediná, kdo z "Cullenových" nekouří. Nikki Reed a Ashley Greene ("Twilight" představitelka Alice) se rozhodly nekouřit, aby šly lepším příkladem mládeži, která chce kvůli Twilight manii dělat vše, co ony. Jenže se to tolik nedaří, když chodíte ven s někým, kdo je schopný si přímo před vámi zapálit.
To by byl důvod, proč se Nikki kamarádí s Liz, ale co Liz? Proč, když byla taková motanice kolem Twilightu stála vždycky trochu bokem, a teď najednou se zařazuje do toho chumlu? Kdo ví.


Nový design =D

26. září 2009 v 12:39 | Bee |  Updates
Ten nadpis, co tu vidíte jsem sem plánovala dát už vážně dlouho, jenže jsem byla moc líná udělat nový design =).
Vlastně nejsem tak úplně nespokojená, ono... Pořád je všechno lepší, než ten úplně první design tady =).
Takže na tenhle i ty minulé designy se můžete podívat v Designs.
Asi to nikoho moc nezajímá, ale udělala jsem si pořádek v sekci Elizabeth, doplnila tam všechny přeložené články, rozhovory aj. Taky jsem si pohrála s Interactive v menu, jsou tam věci, které jsem tam zapoměla dát, tak se podívejte,jestli jste v nich už hlasovali =).


Rozhovory & Články

26. září 2009 v 12:26 | Bee
!!! Upozornění : Všechny překlady náleží stránce www.elizabeth-reaser.blog.cz, kopírujte tedy se zdrojem!!!


Rozhovory

7.10.2008 - About The Ex List and Twilight

Články


20 minut New moonu na festivalu v Římě

26. září 2009 v 9:44 | Bee |  Novinky 2009
Nejen že z New moonu bylo ukázáno už až moc scén v dohromady třech trailerech, teď se ještě uvažuje o tom, že na festivale v Římě, kterého by se měli účastnit někteří herci NM - tak uvidíme jestli i Liz, by se mělo pustit 20 minut Nového měsíce.
Jestli tomu tak bude, tak je jisté, že to bude kolovat všude možně po netu, takže se na to nakonec budete moct podívat =).

LIZ on 100Monkeys concert

26. září 2009 v 9:39 | Bee |  Videa
Liz si nedávno mezi natáčením vyrazila na koncert svého kolegy, Jacksona R. (Jasper), společně s Nikki, Nikkiiným přítelem a Stephenie Meyer. =).

Na video se podívejte TADY


Affiliates

20. září 2009 v 13:42 | Bee

TWILIGHT
Photobucket

TWILIGHT CASTOTHER SITES

Vote for Liz

20. září 2009 v 12:54 | Bee |  Novinky 2009
http://img219.imageshack.us/img219/3665/54569897.pngPortrait magazine má jakousi anketu, ve které soutěží i Twilight saga: New moon cast =) Stačí když na úvodní stránce, hned nahoře kliknete na "Click for the Drop Down List", tam si najdete Twilight saga: New moon cast a kliknete na to =) ..

Candids update + big apology

10. září 2009 v 18:16 | Adina |  Updates
Ahoj,
po sto letech se opět hlásím a mám dokonce i malou aktuálku. Do galerie jsem přidala nějaké candids fotky ze 7.9., kdy si Elizabeth vyšla s Nikki a Kristen na nákupy do města. Večer se k nim pak přidal ještě Rob a šli na koncert Bobbyho Longa.
Mé prosby byly vyslyšeny a můj počítačový technik a mág se vrátil z dovolené. A hned po tom, co si přečetl všech mým 133 mailů, aby se co nejdříve ozval, mi slíbil, že si mojeho Nera (na vysvětlenou, tak se jmenuje můj počítač) odveze už v pátek odpoledne a v pondělí mi ho s největší pravděpodobností vrátí. To znamená, že celý víken nebudu mít přístup k internetu, takže nebudu moci oběhnout SBčka ani nic jiného. Nic jsem nepředstavila, ale možná do večera něco stihnul. Přesto, ale nespoléhejte, že se zde něco objeví. Jakmile se dostanu na net, všechno promeškané doženu a napíšu i SBčkům. Děkuju za pochopení! :-)

7.9.2009

7.9.2009


Souhrn novinek + zápis SB

6. září 2009 v 14:43 | Bee |  Novinky 2009
Takže, když teď nepíšu moc novinek, tak vám jen shrnu pár informací.

  • Předpokládaná předpremiéra filmu New moon je na 16. listopadu (samozřejmě v USA =))
  • Film Sweet Land byl v pátek pouštěn v jakési knihovně. Smysl toho jsem nepochopila, takže se neptejte.
  • Liz pořád natáčí pokračování Stmívání a Nového měsíce - Twilight.

SBčka JEŠTĚ PŘIPOMÍNÁM KONTROLU SB TADY!!!


No news, and school, and... MY GOSH!

3. září 2009 v 19:05 | Bee |  Updates
Ahoj lidi =).

Novinky o Eliz (překvapivě =D) žádné. Myslím, že vy, kteří se o ní zajímáte jste si všimli povšimnout že je tak trochu slavná - neslavná (respektive pazzi nesledujou každý její krok, a ono je to dobře.)

Nicméně, začala škola a já tak trochu nestíhám. Nezlobte se, že u vás na blozích nepíšu komenty (neznamená to, že na ně nechodím), nebo že nepřidávám. Byla bych ráda, kdybyste si mě nemazali z affs. =) Nebojte, já začnu přidávat jako divá, jen co mě to šílenctví zase popadne =). A Adi určo bude přidávat, až něco nového bude, ale vsadím se, že i ona toho má teď trochu nad hlavu. =)

Díky, Bee.